Mustafa Eraslan Bitkisel Cilt Bakımı | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Bitkisel Cilt Bakımı

Bitkisel cilt bakımı ile sağlıklı bir cilde ulaşmak mümkündür. Doğal ürünlerle yapılan maskeler hem sağlık hem de güzellik kazandırabilir. Güzel bir cilt için ilk şart sağlıklı kan dolaşımıyla gelen rahatlık ve temizlik. Dolayısıyla Omega3 ve Omega6 asitleri kan dolaşımının hızlanması için kullanılır. Ölü deriler cildin yaşlı ve mat görünmesine neden olmaktadır. Daha genç cilde kavuşmak için bitkilerin şifasından faydalanılmalıdır. Cildi kötü olan kişi dış görünüşe bakıldığı zaman ilk olarak sağlıksız olduğu akla gelmektedir. Bu nedenle ışıltılı ve canlı bir cilt ile sağlıklı görünümler elde edilebilir. Her şeyin başı sağlıktır ve sağlıklı olmak da doğru beslenmekten geçmektedir. Kötü alışkanlıklar sağlığın zamanla bozulmasına neden olarak cildin de kötü görünmesine yol açmaktadır.

Bitkisel cilt bakımı sayesinde uzun yıllar güzel bir cilt ile yaşamak mümkündür. İnsanların derisi zaman zaman yenilenirken daha hızlı yenileme gösteren kişilerin ciltleri daha güzeldir. Normal bir insanın derisi 15 gün ile 3 ay arasında yenilenmektedir. Dolaşım bozukluğu olan kişilerin cildi mat bir görünümde olurken selülit denilen rahatsızlık da baş göstermektedir. Selülit başlı başına bir dolaşım yolu hastalığıdır. Kahve, sigara, çay gibi alışkanlıklar kişinin bünyesine olumsuz etki ederek portakal görünümünde bir deri oluşmasına neden olmaktadır. Bitkisel cilt bakımı hem kişinin kendi kendine uygulayabileceği bakımdır hem de güvenilir ellerde yaptırabileceği yöntemdir. Çeşitli güzellik salonlarında doğru şekilde cilt bakımı yapılmaktadır.

Bitkisel cilt bakımı ile kişinin cildinde olumlu yönde değişimler gözlenmektedir. Ürünleri kullanırken talimatlara uyulması daha doğrudur. Dengeli beslenme cildin daha çabuk yenilenmesini sağlamaktadır. Vücut sağlığımız dış ortamlarla uyum içindedir. Yani sağlıksız bir ortamda yaşayan bir insanla sağlıklı ortamda zaman geçiren başka birinin cildi farklılık göstermektedir. Sigara ve alkolden uzak duran, spor yapan, dengeli beslenen kişinin sağlığı yerinde olacağından cildi de parlamakta ve ölü deriden uzak olacak şekilde kısa zamanda yenilenmektedir.

Bundan önceki yazımızda yazların en gözde makalesi olan Bitkisel Zayıflama hakkında ipuçlarına yer verilmiştir.

Paylaşın  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _565" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">