Mustafa Eraslan Bitkisel Zayıflama | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Bitkisel Zayıflama

Bitkisel zayıflama yöntemi ile fazla kilolardan doğal bitkiler sayesinde kurtulmak mümkündür. Hangi bitkiyi nasıl kullanacağınızı öğrenerek siz de fazla yağlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Zayıflamak isteyen kişilere öncelikle dengeli beslenmeleri ve spor yapmaları önerilirken gün içinde en az 2 litre su tüketmeleri tavsiye edilmektedir. İlk olarak bir dâhiliye uzmanına giderek gerekli kan testleri, tiroit testlerine bakıldıktan sonra herhangi sağlık problemi yoksa bitkilerden faydalanılabilir. Eğer çeşitli rahatsızlıklardan dolayı kilo alımı sorunu varsa öncelikle doktor kontrolüyle sağlık sorunları geçirildikten sonra adım adım hareket edilmelidir.

Bitkisel zayıflama ile çeşitli doğal bitkilerden yararlanılmaktadır. Kiraz sapı ve mısır püskülü kilo vermek isteyen kişilere önerilmektedir. Böbreklerde bulunan zehirli maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olan kiraz sapıyla, kabızlık giderilir ve idrar yolları rahatlar. İdrar sökücü etkisi bulunan mısır püskülü kullanımıyla bağırsak çalışması sağlanarak metabolizma hızlanır. Atkuyruğu bitkisi şifalı olarak bilinen bir bitki iken, funda yaprağı ise yine böbrekler üzerine etkilidir.

Bitkisel zayıflama uygulaması oldukça rağbet gören teknikler arasındadır. Adaçayı kullanarak tok tutucu etkisinden yararlanabiliriz. Böylece aşırı yemek yemenin önüne geçilebilir. Kekik bitkisi ise antioksidan özelliği ile bağışıklık kazanmaya ve sistemin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Fesleğen ile hızlanan metabolizma yağların yakılmasına etki ederek kişinin kilo kaybetmesini sağlamaktadır. Civanperçemi otu karaciğere etki ederken, insülin hormonunu düzenlemektedir. Dolayısıyla aşırı şekerli yiyecekler, tatlılar yeme hissini bastırmaktadır. İştah kesici ve tok tutucu özelliğiyle kilo vermek isteyen kişilerin vaz geçilmezidir. Biberiye etkisi kadınlar tarafından bilinmektedir. Zayıflamak isteyen hanımlar biberiye bitkisini kullanarak fazlalıklarından kurtulmaktadır. Yağ yakıcı özelliği bulunan biberiye, kan akım hızını da düzenlemektedir. Cilt bakımı için de kullanılmaktadır. Bitkisel zayıflama doğal bir yöntemdir. Spor ve dengeli beslenme ile birleştirilince daha iyi sonuçlar vermektedir. Örneğin maydanoz zayıflama alanında kullanılan en ünlü bitkilerdendir. Yağ yakıcı özelliği ile tanınan maydanoz metabolizmayı da hızlandırarak kilo kaybettirir.

Bundan önceki yazımızda Kibarlı Reishi Mantarı Faydaları hakkında bilgilere yer verilmiştir.

Paylaşın  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _565" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">