Mustafa Eraslan Dr. Mustafa Eraslan | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Dr. Mustafa Eraslan

Mustafa Eraslan kimdir?

Mustafa Eraslan, 7 Nisan 1963 yılında İstanbul’ da doğmuştur. Kurtuluş ilköğretim okulunda okuduktan sonra, lise hayatı boyunca çeşitli aktivitelerde bulundur. Daha sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesine yerleşti. Buradan 1989 da ‘’89 CC 5’’ gibi yüksek bir ortalama ile mezun oldu. Askerlik görevini tamamladıktan sonra arkadaşı Mustafa Tekin ile birlikte çalışmalara başladı. Bu çalışmalarda, bitkilerin destekleyici takviye olarak kullanılabilmeleri konusunda ilk adımları attı. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri, ilk yıllardan itibaren insanlar tarafından büyük oranda takdir toplamış ve her geçen gün bu takdir artarak günümüze kadar gelmiştir. Bu takdiri ve olumlu tepkileri almayı başaran Mustafa Eraslan, geliştirdiği ürünler ile insanları her dönemde mutlu etmeyi başarabildiği gözlemlenmiştir.

Dr. Mustafa Eraslan olumlu tepkiler alıyor mu?

Dr. Mustafa Eraslan, geliştirdiği ürünler ile yıllardır insanlara yardımcı olamaya çalışmaktadır. Bu ürünler, insanlardan daima olumlu geri dönüşler almakta ve Mustafa Eraslan’ ı mutlu etmektedir. Mustafa Eraslan ürünleri, bazı baş ağrısı ve uykusuzluk gibi sorunlarınızda size destek takviyesi olarak verilmekte ve kullanıldığında bu sorunların giderildiği veya azaltıldığı görülmektedir. Kibarlı ürünleri, Eraslan tavsiyesi ile ve doğru kullanıldığı takdirde şimdiye kadar hiçbir şikâyet almadığı görülmüştür. Ürünler, müşteri memnuniyeti esas alınarak geliştirilmekte ve insanların memnuniyeti daima ilk planda tutulmaktadır. Bu ürünleri alırken tavsiye edilen kullanış türünden farklı bir metot denememeniz tavsiye edilmektedir.

Mustafa Eraslan ürünleri ilaç mıdır?

Mustafa Eraslan ürünleri bazı kesimler tarafından ilaç olarak sanılmaktadır ve özellikle karalama kampanyası yapmaya çalışan kişi ve kuruluşlar böyle lanse etmektedir. Fakat bu ürünler, ilaç niteliğinde olmayıp doğal destek takviyesi olarak kullanılmaktadır. Ürünlerin içeriği bitkisel karışımlar yolu ile geliştirilmiştir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Paylaşın