7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

 

Hasta Takip Sistemi

 

Hasta takip sistemimize dahil olarak hastalarımız adına özel dosyalar açmakta, Aylık hasta takip sistemimiz sayesinde sağlığınızı Dr. Hakan Özkul hocamızın kontrolündeki uzman arkadaşlarımız takip etmekte, destek vermekte.

Aylık geri dönüşler alınmakta, memnuniyet ve şikayetleriniz değerlendirilmekte, Kibarlı Ürünleri yüksek memnuniyeti buradan gelmektedir.

 

Güncel Kampanya

 

Wep sitemizi takip ederek güncel kampanyalar sayesinde fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. 

Dr. Hakan Özkul Hocamızın en çok tavsiye ettiği ikili set olan kibarlı panax ve reishi matarına hediye ürün fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Sitemizden alış veriş yaparak gelecekdeki kampanyalardan ilk haberdar olabilirsiniz.

Ancak bir hatırlatmayı yapmak isteriz ki , sahte ve taklitçi firmalardan cep telefonunuza gelen mesaj , cep telefonu çağrılarına itibar etmeyiniz.

0212 521 46 00 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı ile uzman danışmalarımızdan, iletişim merkezimizden bizimle irtibata geçiniz. Sadece iletişim merkezimizdeki kampanyalar gerçek ve geçerlidir. 

 

Ürün Seçeneği

 

İnternetten alışveriş yapmak istediğiniz ürünleri ve tüm Kibarlı Ürünlerini kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Kibarlı Panax, Reishi Mantarı, Kibarlı E1, Kibarlı K1, Kibarlı Omadur, Kibarlı Omaflex ve bütün kibarlı ürünleri zengin ve uygun alışveriş yapmanızı sağlar.

 

7/24 İletişim

 

İletişim merkezi olarak 7/24 hizmet vererek, Dr.Hakan Özkul Kibarlı Ürünleri kullananlara, hızlı ve daha sağlıklı hizmet sunmaktayız. 

 

Ücretsiz Kargo

 

Ücretsiz kargo ile kıymetli vaktinizi almadan adresinize kadar teslim etmekteyiz.  Kapıda nakit, dilerseniz kredi kartı ile ödeme yaparak güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktayız.

Paylaşın