7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

 

Hasta Takip Sistemi

 

Hasta takip sistemimize dahil olarak hastalarımız adına özel dosyalar açmaktayız. Aylık hasta takip sistemimiz sayesinde sağlığınızı Dr. Hakan Özkul hocamızın kontrolündeki uzman arkadaşlarımız tarafından kontrol altına almaktayız. Aylık geri dönüşler yapılmakta, memnuniyet ve şikayetleriniz alınmaktadır. Kibarlı Ürünleri yüksek memnuniyeti buradan gelmektedir.

 

Güncel Kampanya

 

Wep sitemizi takip ederek güncel kampanyalar sayesinde fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. 

Dr. Hakan Özkul Hocamızın en çok tavsiye ettiği ikili set olan kibarlı panax ve reishi matarına hediye ürün fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Sitemizden alış veriş yaparak gelecekdeki kampanyalardan ilk haberdar olabilirsiniz. Ancak bir hatırlatmayı yapmak isteriz ki , sahte ve taklitçi firmalardan cep telefonunuza gelen mesaj , cep telefonu çağrılarına itibar etmeyiniz, 7/24 ayrıntılı bilgi ve sipariş hattı : 0212 521 46 00 iletişim merkezimizden bizimle irtibata geçiniz. Sadece iletişim merkezimizdeki kampanyalar gerçek ve geçerlidir. 

 

Ürün Seçeneği

 

İnternetten alışveriş yapmak istediğiniz ürünleri kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Kibarlı Panax, Reishi Mantarı, Kibarlı E1, Kibarlı K1, Kibarlı Omadur, Kibarlı Omaflex ve tüm kibarlı ürünleri zengin ve uygun alışveriş yapmanızı sağlar.

 

7/24 İletişim

 

İletişim merkezi olarak 7/24 hizmet vererek hastalarımıza hızlı ve daha sağlıklı hizmet sunmaktayız.  7/24 ayrıntılı bilgi ve sipariş hattı :0212 521 46 00

 

Ücretsiz Kargo

 

Ücretsiz kargo ile kıymetli vaktinizi almadan adresinize kadar teslim etmekteyiz.  Kapıda nakit, dilerseniz kredi kartı ile ödeme yaparak güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktayız.

Paylaşın