Mustafa Eraslan Kibarlı Ürünleri Şikayet | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Kibarlı Ürünleri Şikayet

Kibarlı Ürünleri Şikâyetleri Nelerdir?

Kibarlı ürünleri istek, şikâyetler bölümüne bakıldığı zaman genellikle olumlu yorumlar görmemiz hiçte şaşırılacak durum değildir. Çünkü Dr. Mustafa Eraslan ürünleri yapımında kullanılan, içine katılan malzemeler özenle seçilmekte en son teknolojilere sahip laboratuarlarda alanında uzman doktorlar tarafından dikkatlice hazırlanmaktadır. Tabi doğal olarak her ürüne olumlu tepkilerin yanında olumsuz tepkilerde gelmektedir. Ama bu olumsuz tepkiler kibarlı ürünlerinde olumlu tepkilerin yanında çok ama çok az yere sahiptir. Gelen olumsuz yorumlar, şikâyetler aslında kibarlı ürünlerinin kötü olduğunu göstermemektedir. Neden diye soracak olursanız cevabı ise şu şekilde olabilir. Kibarlı ürünlerini alırken herhangi uzmana görünmeden alınmaktadır. Örnek; siz soğuk algınlığından şikâyetçisinizdir. Ama sizin belki asıl probleminiz soğuk algınlığı değil de başka tür rahatsızlıktır. Siz siparişinizi soğuk algınlığı üzerin verirsiniz, ona göre gelen ürün sizin diğer sorununuzu gideremez. Doğru teşhis sonrası verilen bütün ürünler olumlu tepki vermiştir.

Kibarlı Ürünleri Diğer Şikâyetler Nelerdir?

Kibarlı Ürünlerine gelen çok az yere sahip olan diğer şikâyet ise yan etki sorunudur. Kibarlı ürünlerinin doğru kullanımında yan etki görülmemektedir. Doğru teşhis sonrası verilen ürünler doğru kullanımdan sonra yan etki göstermemektedir. Yan etki gördüm diye gelen şikâyetler ise kullanım hatasından dolayıdır. Mesela siz durmadan ekmek yerseniz onunda yan etkisini görürsünüz. Doğru kullanıldığı takdirde yan etki ile karşılaşılmayacaktır.

Kibarlı Bitkisel Ürünlerine Gelen Şikâyetler Dikkate Alınır mı?

Kibarlı bitkisel ürünler müşteri memnuniyetine önem gösteren bir kuruluş olduğu için gelen şikâyetler üzerinde titiz bir araştırma yaparak durumun düzeltilmesi için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerdir. Kibarlı bitkisel ürünler kuruluşu bu konuda müşterilerin bilinçlenmesini gayet olumlu bulmaktadır. Geç kalmadan siparişinizi verebilirsiniz. Kibarlı ürünleri kullanımı için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Paylaşın  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _565" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">