Mustafa Eraslan Kibarlı | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Kibarlı

Kibarlı

Kibarlı ürünleri %100 orjinal mahsuller olup aynı zamanda şifa kaynağıdır. Bazı kişilere de ilham kaynağı olan doğal içerikli gıda takviyeleri sahtelerinin de geliştirilmesine neden olmuştur. Kibarlı sağlık ürünleri bu sahte ve ucuz olarak nitelendirilenlerle karıştırılmamalıdır. Patenti alınmış olan vücut destekleri sunmaktadır. Bakanlık tarafından onaylanmış olup insan sağlığına uygun görülmüştür.

Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Kibarlı bitkisel ürünlerin kullanıcı yorumları olumlu yönde olmakla beraber büyük beğeni de duyulmaktadır. Bitkisel gıda takviyesi olup ilaç değillerdir. Hap formunda bulunmazlar. Kullanıcılar tüm bu faktörleri de dikkate alıp son derece faydalı, destek sağlayıcı olarak nitelendirmektedir. Kullanıcı kitlesi çok büyük olup her geçen gün kullanan kişi sayısı katlanarak artmaktadır.  Bugün yaklaşık olarak 2 milyon kullanıcı sayısı bulunmaktadır. Panax kullanan kişiler kendi çevrelerine, eşlerine, dostlarına, akrabalarına da  tavsiye etmektedirler. Kibarlı bitkisel ürünler kullanıcılarına sunmakta olup bu özelliğinden dolayı saygı duyulmaktadır.

Faydalı mıdır?

İçeriğinde bulunan birbirinden değerli bitkilerin karıştırılmasıyla oluşturulmuş olup faydalı olmaktadır. Hem kullanıcıları tarafından olumlu olarak yorumlanmaktadır hem de çeşitli kurumlarca onaylanmaktadır. Patentli olan natürel içerikli gıda yardımcılarını kullanıcılarına sunmaktadır. Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylanmış olup kullanıcıları için olumlu bulunmuştur. Kibarlı Panax kimyasal olan hiçbir madde barındırmaz. Ayrıca içeriğine dikkat edilirse sigara, alkol, uyuşturucu gibi kişinin hem bedensel faaliyetlerini hem de ruhsal durumunu olumsuz yönde etkileyecek etken maddeler de barındırmaz. Dr. Mustafa Eraslanın buluşları 12 yaş üzerinde bulunan kadın, erkeklerin kullanabileceği ürünlerdir. Gebe, emziren annelere önerilmemektedir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

 

Paylaşın  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _565" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">