Mustafa Eraslan Panax | Kibarlı Ürünleri ® Resmi Satış Sitesi

Panax

Panax 

Panax, şifalı bitkilerin kapsül haline getirilerek sağlık için olumlu etkisi olduğu düşünülen, insan vücuduna yardımcı olan üründür. Bitkisel içerikli gıda takviyesi olan ürün ilaç değildir. Kibarlı Panax, bedensel faaliyetlerin daha iyi olması için yardımcı olurken aynı zamanda ruhsal dengenin de olumlu yönde etkilenmesi için destek vermektedir. Tamamen orjinal ürünler olan Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilmiş ürünler aynı zamanda Bakanlık tarafından da onaylanarak insanların kullanması için izin verilmiştir. Dr. Mustafa Eraslan, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden başarı ile mezun olan tıp doktorudur. Mezun olur olmaz yüzyıllardır insanlar tarafından sağlık amaçlı kullanılan tüm bitkileri araştırmış sonuç olarak da kendi ürünlerini geliştirmeyi başarmıştır.

Nasıl Kullanılır?

Kullanımı zor olmayan önemli bitkisel üründür. Günde 2 defa olmak üzere 12 saatte 1 defa kullanılması tavsiye edilen ürünler tok karına alınması önerilmektedir. Panax, 12 yaş üzerinde bulunan kadın ve erkeklere önerilirken hamile, emziren anneler için ise tavsiye edilmemektedir. Yan etkileri bulunmayan ürünler zararlı olabilecek madde içermediği Bakanlık tarafından belirtilmiştir. Dr. Mustafa Eraslan geliştirmiş olduğu ürünler ile tanınmakta olup insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan önemli bir bilim adamıdır. Kullanıcı sayısı 2 milyonu geçen bu ürünler hem bayiler aracılığıyla hem de resmi internet siteleri aracılığıyla satılmaktadır. Kibarlı ürünleri, orjinal ürün olmasıyla bilinen, piyasada bulunan sahte ürünlerle karıştırılmaması gereken insan sağlığı için yardımcı üründür.

Panax Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Panax, hem kadınların hem de erkeklerin kullanabilmesi için tasarlanmış olan bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Ürün 12 yaşın altında bulunan çocuklara tavsiye edilmediği gibi emziren, hamile olan kadınlara da önerilmemektedir. İlaç olmayan ürün sadece sizler için destekleyici etkisi bulunmaktadır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Bir önceki makalemizde Kibarlı Zayıflama Ürünleri hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Paylaşın  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _565" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">